Брокеридж
ЗАЛУЧЕННЯ ОРЕНДАРІВ
Широка партнерська мережа та особисті контакти з мережевими ритейлерами України, дозволяють нам швидко, та ефективно залучати орендарів в об'єкти нерухомості.

Наша команда:
проаналізує поточний пул орендарів;
підбере тип майбутнього клієнта з метою досягнення максимального ефекту синергії (при збереженні високих економічних показників);
здійснить пошук конкретного оператора в обраному напрямку;
проведе початкові переговори.

Замовнику залишається лише прийняття рішення про укладення договору оренди.
Організація продажу об'єктів
Продаючи об'єкт ми націлені на акумулювання існуючого попиту на ринку та направляємо його на об'єкт. Оплата роботи наших спеціалістів з нерухомістю залежить від результатів угод, у зв'язку з чим ми реалізуємо об'єкт за максимальною ціною в зазначені терміни. Ми регулярно сповіщаємо клієнтів про процеси продажу (контакти з потенційними покупцями, перегляди, переговори).
Пошук об'єктів для придбання
Основною перевагою співпраці з нами є той факт, що ми працюємо з об'єктами, які є у загальному ринку та й з тими, що не виставляються на загальний ринок. На відміну від приватних брокерів, націлених на отримання особистої фінансової вигоди, ми акцентуємо увагу на швидкості і якості послуг, що надаються. Тому якщо необхідного об'єкта немає в нашій базі ми звертаємося до партнерів працюють в конкретному сегменті ринку нерухомості і таким чином ми отримуємо максимальне охоплення ринку нерухомості всіх сфер і регіонів.
КОНСАЛТИНГ / АНАЛІТИКА
Систематизація і класифікація пулу нерухомості
Оцінка наявного пулу нерухомості. Дана оцінка дозволяє структурувати наявний пул нерухомості не тільки за технічними параметрами, але і по потенційної привабливості лота як об'єкта нерухомості. Після проведення оцінки ми зможемо виявити найбільш перспективні об'єкти і вибудувати пріоритети в роботі з даними пулом об'єктів.

Розробка "Best Use" проектів
Дана мета досягається створенням і подальшим порівнянням 3-х варіантів можливого використання об'єкта, де домінуючими є різні типи нерухомості. Наприклад, перед початком робіт спільно з Замовником визначається найбільш ймовірні моделі використання об'єкта.
КОМПЛЕКСНЕ КЕРУВАННЯ ОБ'ЄКТАМИ
Уклавши відповідний договір Замовник отримує комплексне управління нерухомістю - від будівництва / реконструкції об'єкта до здачі в оренду останнього приміщення або продажу об'єкта як готового бізнесу. Наша команда візьме на себе: забезпечення нормальної експлуатації об'єкта комерційної нерухомості - укладення договорів з охоронними фірмами, клінінговими компаніями, наймання персоналу, забезпечення нормального технічного стану будівлі і його комунікацій; розробка і впровадження маркетингової стратегії об'єкта комерційної нерухомості; пошук орендарів; проведення переговорів з орендарями; укладання договорів оренди; організація фінансування.

Тим самим портфель нерухомості для Замовника стає легким прибутковим бізнесом, який не вимагає його постійної участі.
КОНТАКТИ
Пишіть та телефонуйте нам. Ми дуже любимо спілкуватися з нашими клієнтами.

+38 099 415 6046
+38 050 311 6784

info@ozzone.org
Київ, вул. Сурікова, 3 корп 8б, к.65
Made on
Tilda