ПРО КОМПАНІЮ
Компанія «OZZONE» була створена в 2008 році з метою підбору земельних ділянок у всіх регіонах України і створення на їх базі єдиної мережі логістичних комплексів. У 2015 році керівник компанії прийняв рішення про зміну профілю діяльності «OZZONE» і орієнтував компанію на сферу послуг у комерційній, індустріальній. житловій нерухомості та на ринку землі.


Головною метою було прийнято - надання якісного сервісу за оптимальну вартість та укладання угод з максимальною вигодою для своїх клієнтів. На чолі організаційної структури компанії лягли партнерські взаємини, що дозволяють компанії легко масштабуватись і підлаштовуватися під потреби конкретного клінета.


Основні напрямки:

  • консультаційні послуги;
  • брокерські послуги;
  • аутсорс відділів оренди і продажу;
  • пошук об'єктів нерухомості, як об'єкта інвестування.

Партнерська мережа «OZZONE» включає в себе: банківські установи; мережевих рітейлерів; факторингові та фінансові організації; брокерські компанії, в різних регіонах України; проектні та архітектурні бюро; інвестиційний фонд; готельних операторів; групи приватних інвесторів і регіональних девелоперів. Почати співпрацю легко, просто.
про людей
Ми працюємо щодня, щоб забезпечити найкращий сервіс.
Андрій Зайцев
Засновник OZZONE
Має більше 13 років досвіду в реалізації різних проектів у комерційній та індустріальної нерухомості. Основною сферою діяльності є залучення інвестицій в проекти, структурування і супровід угод.
Раніше обіймав керівні посади в таких компаніях як:
«Смарт-Холдинг», «Інвестиційна компанія" XXI Століття "», «Альфа-Банк» і «Альфа Капітал».
Євген Лисиця
Керуючий партнер
За короткий термін роботи в комерційній нерухомості, виріс з рядового агента нерухомості до керівника комерційного департаменту мережі торгових центрів (понад 170 000 кв. м. площ).
У професійній діяльності працював з об'єктами різнго класу та типу.
Займається розробкою і реалізацією нових концепцій зонування, аналізом поточних параметрів різних об'єктів нерухомості.
КОНТАКТИ
Пишіть та телефонуйте нам. Ми дуже любимо спілкуватися з нашими клієнтами.

+38 099 415 6046
+38 050 311 6784

info@ozzone.org
Київ, вул. Сурікова, 3 корп 8б, к.65
Made on
Tilda